Promocja!

Weronika chce umrzeć – egzemplarz promocyjny za złotówkę!

Original price was: 45,00 zł.Current price is: 1,00 zł.

Złap okazję! Rozdam 100 egzemplarzy książki „Weronika” po złotówce.

Chcę być czytany; chcę, by moje książki wreszcie dotarły do rąk czytelników i by o nich dyskutowano. Dlatego rozdam 100 egzemplarzy książki papierowej po złotówce i w dodatku pokryję połowę kosztów przesyłki. Ale chcę coś w zamian. Czytelnik, decydując się na nabycie egzemplarza promocyjnego za 1 zł, zobowiązuje się do napisania recenzji, opinii lub relacji ze swoich wrażeń, którą zamieści w jednym z portali książkowych, np. lubimyczytać.pl, biblionetka.pl, nakanapie.pl oraz w wybranej przez siebie grupie czytelniczej na Facebooku, jednej lub kilku. W celu zamieszczenia recenzji lub opinii wystarczy odszukać książkę w wymienionych portalach po tytule lub autorze, kliknąć w ocenę i dołączyć swój post. By zamieścić swoją opinię w wybranej grupie czytelniczej, należy zrobić zdjęcie egzemplarza książki „Weronika” i zamieścić je wraz z komentarzem w poście. Proszę też o skopiowanie linku z własnym postem i przesłanie go na adres: kontakt@jerzykruk.pl.

A co się stanie, jeśli czytelnik nie wywiąże się ze swego zobowiązania? Nic. Może to kosztować trochę wstydu, bo to umowa honorowa. Jeden klient może nabyć tylko jeden egzemplarz promocyjny.

Jeśli chciałbyś kupić książkę bez zobowiązania napisania recenzji, możesz ją nabyć w normalnym trybie po obniżonej cenie 45,00 zł 30.00 zł lub jako e-book w cenie 19,90 zł 14,00 zł.

Szczegóły

Wprowadzono Porte-Parole
ISBN 978-83-957660-4-6
Ilość stron 396
Wymiary 120 x 195
Oprawa Miękka
Data premiery Listopad 2023
Wydawnictwo Porte-Parole
Kategoria literatura piękna, obyczajowa, romans
Czas realizacji Natychmiast.

Opis

Weronika… to powieść inspirowana faktami. Opowiada o tragicznej miłości 15-letniej dziewczyny do 65-letniego księdza. Autor z wielką empatią opisuje fascynację intelektualnie rozbudzonej nastolatki księdzem erudytą i poliglotą, absolwentem seminarium duchownego oraz studiów filozoficznych i psychologicznych, poszukującym nowych form interpretacji nauki Jezusa, które przystawałyby no naszych postmodernistycznych czasów. Relacja przyjaźni pomiędzy księdzem i dziewczynką zostaje ukazana na tle religijno-politycznych wydarzeń, jakie mają miejsce w naszym kraju w ostatnich latach. Weronika to kolejna z książek Jerzego Kruka spod znaku „Miłość niejedno ma imię”. I choć opowiada o miłości dwojga ludzi, trudno ją nazwać romansem. To raczej eroica — poemat o dwojgu bohaterach próbujących się zmierzyć z płaskością i bezmyślnością naszych czasów. Ale można ją także zaliczyć do dzieł, które próbują rozrywać rany polskie, żeby się nie zabliźniły błoną podłości. Przeczytaj ją już dziś, dopóki opisywane w niej problemy wciąż jeszcze należą do żywej historii.

Poznaj opinie o książce:
lubimyczytac.pl
biblionetka.pl
nakanapie.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.