Promocja!

Marika. Rzecz o mojej smutnej dziwce – egzemplarz promocyjny za złotówkę!

Original price was: 39,00 zł.Current price is: 1,00 zł.

Złap okazję! Rozdam 100 egzemplarzy książki „Marika. Rzecz o mojej smutnej dziwce” po złotówce.

Chcę być czytany; chcę, by moje książki wreszcie dotarły do rąk czytelników i by o nich dyskutowano. Dlatego rozdam 100 egzemplarzy książki papierowej po złotówce i w dodatku pokryję połowę kosztów przesyłki. Ale chcę coś w zamian. Czytelnik, decydując się na nabycie egzemplarza promocyjnego za 1 zł, zobowiązuje się do napisania recenzji, opinii lub relacji ze swoich wrażeń, którą zamieści w jednym z portali książkowych, np. lubimyczytać.pl, biblionetka.pl, nakanapie.pl oraz w wybranej przez siebie grupie czytelniczej na Facebooku, jednej lub kilku. W celu zamieszczenia recenzji lub opinii wystarczy odszukać książkę w wymienionych portalach po tytule lub autorze, kliknąć w ocenę i dołączyć swój post. By zamieścić swoją opinię w wybranej grupie czytelniczej, należy zrobić zdjęcie egzemplarza książki „Marika. Rzecz o mojej smutnej dziwce” i zamieścić je wraz z komentarzem w poście. Proszę też o skopiowanie linku z własnym postem i przesłanie go na adres: kontakt@jerzykruk.pl.

A co się stanie, jeśli czytelnik nie wywiąże się ze swego zobowiązania? Nic. Może to kosztować trochę wstydu, bo to umowa honorowa. Jeden klient może nabyć tylko jeden egzemplarz promocyjny.

Jeśli chciałbyś kupić książkę bez zobowiązania napisania recenzji, możesz ją nabyć w normalnym trybie po obniżonej cenie 39,00 zł 27,30 zł lub jako e-book w cenie 19,90 zł 14,00 zł.

Szczegóły

Wprowadzono Porte-Parole
ISBN 978-83-957660-0-8
Ilość stron 434
Wymiary 120 x 195
Oprawa Miękka
Data premiery Lipiec 2020
Wydawnictwo Porte-Parole
Kategoria literatura piękna, obyczajowa, romans, erotyka
Czas realizacji Natychmiast.

Opis

Błyskotliwy debiut Jerzego Kruka. Jerzy, alter ego autora, dojrzały mężczyzna, nawiązuje układ sponsorski z młodą kobietą, Mariką. Śledząc, w jaki sposób bohaterowie budują relację opartą na przyjaźni, zaufaniu i czułości, poznajemy także ich osobowości i historie ich życia. Jerzy ma wszystko: ciekawe i szczęśliwe życie rodzinne, wielu przyjaciół i liczne pasje. Marika nie ma nic: ani wykształcenia, ani zawodu, ani bliskich przyjaciół. Jej stosunki ze znajomymi, z rodzicami i z mężem cechuje pustka. Choć życiowe doświadczenia i osobowości kochanków diametralnie różnią się od siebie, ich skrywana przed światem relacja przeradza się dla obojga w głębokie doświadczenie egzystencjalne, polegające na spotkaniu drugiego człowieka.

Poznaj opinie o książce:
lubimyczytac.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.